Dieta i Odchudzanie

Jak szybko schudnąć?

Wiele osób boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, uporczywej do zrzucenia. Jest ona często wynikiem złego odżywiania, małej ilości ruchu, ciążą czy chorobami współistniejącymi. Jednak czy jest recepta na to, aby szybko i bezpiecznie zrzucić nadprogramowe kilogramy?

Jak szybko schudnąć z brzucha i uda?

Jeżeli zastanawiasz się jak szybko schudnąć z brzucha i ud pamiętaj, że ważne jest wprowadzenie kilku zmian w swoim stylu życia.  Zmiana nawyków żywieniowych sprawi, że organizm nie będzie odkładał tłuszczu a dodatkowo zwiększy się metabolizm i przyspieszy jego spalanie. Warto ograniczyć lub całkowicie zredukować spożywanie produktów bogatych w cukier, tłuszcz i sól. Należy unikać jedzenia fast-foodów, słonych przekąsek, słodyczy i słodzonych napojów.

Dieta powinna być obfita w produkty bogate w błonnik dający uczucie sytości na długi czas. Duża ilość warzyw i owoców zawierających małe ilości kalorii dostarczające cenne minerały i witaminy. Warto wzbogacić dietę w produkty białkowe – chude mięso, drób, ryby, nabiał warzywa strączkowe, które dają uczucie sytości na długi czas. Dodatkowo podczas trawienia białka spala się więcej energii. Warto również wprowadzić zajęcia ruchowe, które pozwolą na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnią mięśnie, poprawią kondycję i wydolność organizmu.

Jak schudnąć po ciąży?

Interesuje Cię jak szybko schudnąć po ciąży? Według ekspertów proces odchudzania powinno rozpocząć się po zakończeniu karmienia piersią. Jednak warto po porodzie wprowadzić zmiany żywieniowe, a więc unikać przekąsek i słodyczy. Nie powinno się drastycznie ograniczać liczby kalorii, gdyż młodej, karmiącej mamie potrzebna jest jej większa ilość. Warto pamiętać, że po porodzie nie wskazane jest uprawianie intensywnego wysiłku fizycznego. Warto postawić na spacery czy ćwiczenia rozciągające.

Jak schudnąć z brzucha i ud – zabiegi:

  •  Icoone – jest to zabieg bazujący na masażu próżniowym. W skład zabiegu wchodzi drenaż limfatyczny całego ciała oraz programy focusowe dostosowane do potrzeb klienta. Zabieg ma na celu ujędrnić skórę, zredukować cellulit oraz rozbić tkankę tłuszczową. Zabieg jest bezpieczny dla młodych mam i jest to doskonała metoda na schudnięcie po ciąży.
  • Thermogenique – jest to zabieg łączący w sobie 3 technologie: odchudzającą kawitację ultradźwiękową, ujędrniającą falę radiową oraz drenaż limfatyczny. Zabieg pozwala zrzucić kilka cm w obwodach i doskonale sprawdzi się jako metoda wspomagająca odchudzanie.
  • EMS – elektrostymulacja. Jest to zabieg polegający na stymulowaniu grup mięśni w celu redukcji tkanki tłuszczowej i wzmocnieniu mięśni. Zabieg zastępuje 2h trening na siłowni dzięki czemu jest to doskonała alternatywa dla osób nie lubiących ćwiczyć.