Moda

Prezent urodzinowy dla kobiety z klasą

Udało Ci się zdobyć kobietę marzeń? – Na pewno jest to wyjątkowa osoba po wieloma względami. Wybór prezentu urodzinowego może przysporzyć Ci nieco kłopotu i na pewno trzeba go dobrze przemyśleć, ponieważ kobieta z klasą na pewno nie oczekuje od Ciebie gwiazdki z nieba, ale kiepskich prezentów zdecydowanie lepiej unikać. Oto kilka propozycji, które sprawdzą się jako prezent urodzinowy dla Twojej wybranki.

Adekwatnie do stażu

Zdecydowanie łatwiej kupuje się prezent urodzinowy wybrance, którą znasz już długi czas i zjedliście wspólnie niejedną przysłowiową beczkę soli. W przypadku osoby znanej od niedługiego czasu najlepiej zdecydować się na jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów takich jak kwiaty, ręcznie produkowane wysokiej jakości czekoladki, portfel damski skórzany czy książkę. Oczywiście są to prezenty, które z powodzeniem możesz podarować także długoletniej wybrance – na pewno nie będzie mieć nic przeciwko.

Drugą kwestią jest cena. Na początku znajomości lepiej unikać bardzo drogich prezentów choćby z tej przyczyny, że kobieta może czuć się niezręcznie i poczuwać się do obowiązku rekompensaty, gdy nadejdzie również czas Twoich urodzin. Im dłużej się znacie, tym kobieta bardziej doceni drogi prezent taki jak biżuteria, portfel damski skórzany od znanego producenta czy perfumy z wyższej półki. 

Niedrogi, ale pomysłowy prezent

Nie zawsze trzeba podarować kobiecie z klasą drogi prezent, aby znaleźć w jej oczach uznanie. Kobiety zdecydowanie cenią, gdy w prezent włożysz również nieco swojego czasu i wykażesz się pomysłowością. Nie chodzi tutaj oczywiście o czas poświęcony na przeglądanie ofert sklepów internetowych, ale na przykład własnoręczne przygotowanie kolacji czy śniadania do łóżka. Pamiętaj, że liczy się nie tylko to, co na talerzu, ale również subtelne dodatki, np. świeże kwiaty. Oczywiście pomysłów na samodzielne przygotowanie prezentu jest znacznie więcej – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykazał się pomysłowością!

Wspólnie spędzony czas

W oczach kobiety zawsze zdobędziesz uznanie, gdy na prezent urodzinowy wybierzesz wspólnie spędzony czas. Może to być zarówno wyjście do teatru czy filharmonii, jak i wspólny weekend połączony ze zwiedzaniem wyjątkowego miejsca – w tym wypadku najczęściej forma uzależniona jest od funduszy, jakie zamierzasz na ten cel przeznaczyć. Równie dobra może okazać się całodzienna wyprawa rowerowa połączona z piknikiem na ukwieconej łące, jak i spontaniczny wyjazd do Barcelony czy Porto.

Prezenty luksusowe

Kobieta z klasą doceni drogi prezent, ale tylko wtedy, gdy wie, że nie pogrążyłeś się z tego powodu w długach. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to zafunduj jej wyjątkowy pobyt w SPA, kolację w ekskluzywnej restauracji, profesjonalną sesję fotograficzną lub bon do sklepu znanego producenta torebek lub butów. Oczywiście zawsze sprawdzi się również biżuteria, zegarek na rękę, drogie perfumy, elegancki portfel damski skórzany, a nawet samochód – jeśli oczywiście znacie się już długo i wiesz, że zdecydowanie ułatwi jej życie, a Tobie nie wyczyści portfela.