Uroda i Kosmetyki

Lakiery hybrydowe Indigo. Poznaj produkty uznanej marki.

Artykuł sponsorowany.

Do stylizacji paznokci można używać różnych produktów. Jednak nic nie wskazuje na to, żeby skończyła się popularność lakierów hybrydowych. To, co najbardziej przemawia za takim typem manicure jest ich trwałość. Pomalowane paznokcie wyglądają dobrze nawet do 3 tygodni od zabiegu. Jeśli zostaną nałożone dobrej jakości lakiery hybrydowe to mamy gwarancję, że nic nie będzie odpryskiwać, a jedynym mankamentem będzie pojawiający się odrost.

Lakier hybrydowy – jak go prawidłowo nałożyć?

Dobre produkty takie jak seria indigo nails, aby spełniły swoją rolę muszą zostać prawidłowo nałożone. Manicure hybrydowy zawsze zaczyna się od dokładnego odtłuszczenia i zmatowienia płytki. Tylko taka procedura zagwarantuje, że powłoka będzie dobrze trzymała się paznokcia. Kolejnym etapem wykonania paznokci hybrydowych jest nałożenie bazy takiej jak, chociażby produkt strong base lub liquid base. Są to produkty przygotowujące do nałożenia właściwego lakieru w danym kolorze lub wykonania zdobień.

Lakiery hybrydowe indigo należy nakładać cienką warstwą, po czym każdą z nich utwardzać w specjalnej lampie UV. To właśnie ten moment czyni cały manicure trwałym i odpornym na ścieranie. Lakiery hybrydowe można stosować zarówno na dłoniach, jak wykonywać nimi pedicure. Bez względu na miejsce, w którym się znajdą, przy prawidłowej aplikacji długo będą prezentować się nienagannie.

Niezbędnik do stylizacji paznokci

Każda stylistka pracuje na swoich ulubionych produktach. Wiele z nich docenia szczególnie lakiery indigo. Łatwość ich nakładania, bogata gama kolorystyczna sprawiają, że praca z nimi to czysta przyjemność. Jednak nie tylko praca z dobrymi lakierami hybrydowymi gwarantuje wykonanie pięknej stylizacji. Równie ważną rolę odgrywają odpowiednie narzędzia.

Podstawą są zawsze pilniki o różnej gramaturze. Delikatniejsze pozwolą na zmatowienie płytki, obrobienie wystających skórek. Mocniejsze posłużą do skrócenia długości. Można też posłużyć się zestawem frez, które z pewnością ułatwią pracę. Przydatne mogą też być cążki. Często stosuje się je do wykonania pedicure lub stosowania większych zgrubień.

Osobną kategorię stanowią kosmetyki. Każdy manicure dużo lepiej się prezentuje jeśli zadbamy o nawilżenie skórek. Do tego celu można wykorzystać specjalne oliwki lub kremowe formuły. Niektóre stylistki wykonują też peeling dłoni, aby jeszcze mocniej zadbać o wygląd skóry, a w efekcie całej stylizacji. Takie wyposażenie sprawi, że każda praca będzie prezentowała się bez zarzutu.