Styl Życia

Wesela nad jeziorem. Dlaczego Olandia to idealna lokalizacja?

Artykuł sponsorowany.

Ślub i wesele dopiero przed Wami? Jeśli już zaczęliście przygotowania do tej jednej z najważniejszych imprez w życiu, na pewno pierwszym krokiem było przejrzenie oferty sal i wybranie tej najlepszej. Chcąc zatroszczyć się o to, aby dzień był wyjątkowy i niezapomniany, rozważ Olandię. To hotel zlokalizowany nad malowniczym jeziorem, który spełni Wasze marzenia o wymarzonym weselu. Dlaczego warto wybrać właśnie tę lokalizację?

Olandia – miejsce, gdzie spełniają się marzenia nowożeńców

W Olandii przekonacie się, że spełnienie Waszych marzeń o idealnym ślubie i weselu jest nie tylko Waszym priorytetem, ale też całej obsługi na czele z profesjonalnym wedding plannerem. Oferta weselna uwzględnia wszystko, co jest najważniejsze tego dnia: pyszne menu, piękne sale, noclegi oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Celem jest, aby Wasze wesele pozostało w pamięci Waszej i gości na długie, długie lata.

Powierz organizację wesela specjalistom

Brakuje Ci czasu na samodzielną organizację wesela od A do Z ze wszystkim niuansami? Powierz to zadanie ekspertom z Olandii. Doświadczeni organizatorzy wesel zadbają o każdy detal, począwszy od wspaniałego menu, poprzez dekorację sali, profesjonalną oprawę fotograficzną, doskonałą obsługę, a skończywszy na wyjątkowym pokoju przygotowanym na Noc Poślubną. Oczywiście mimo tego, macie pełną kontrolę nad tym, co znajdzie się na stołach i jak, zgodnie ze scenariuszem, przebiegnie wesele. Realizacja Waszych marzeń przez personel hotelu i sali weselnej to gwarancja, że będzie pięknie, wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Sala, na której będziecie bawić się całą noc

Olandia oferuje trzy piękne sale weselne do wyboru. Sala Tulipanowa, z wyjściem na taras i widokiem na park i jezioro, o powierzchni 110m2, to doskonałe miejsce na kameralne przyjęcie. Sala Fryzyjska, o imponującej powierzchni 330m2, zwieńczona szklaną kopułą, oferuje przepiękny widok na jezioro. Natomiast sala Nova o powierzchni 400m2, wyposażona w parkiet oraz nagłośnienie i oświetlenie koncertowe, to idealne miejsce na duże, huczne przyjęcie.

A może marzycie o ślubie plenerowym na brzegu jeziora lub na plaży? W Olandii macie możliwość przeżycia tej cudownej chwili na świeżym powietrzu, w naturalnej i soczyście zielonej (lub jesiennej) scenerii. Lokalizacja nad jeziorem daje Wam nieograniczone możliwości organizacji wymarzonego ślubu plenerowego wraz ze spektakularną sesją fotograficzną.

Suto zastawione stoły weselne

Menu weselne to ważna część każdego przyjęcia weselnego, dlatego przygotowanie idealnego jadłospisu stanowi wyzwanie. Chyba, że do pomocy masz doświadczonego szefa kuchni i jego zespół, który uwzględni preferencje kulinarne młodej pary oraz gości. Różnorodne propozycje menu, a także możliwość stworzenia specjalnego menu według Waszych sugestii, dostęp do winiarni, która oferuje wina z całego świata to tylko niektóre mocne atuty Olandii.