Uroda i Kosmetyki

Wiosna tuż, tuż – jakie zabiegi na ciało wybrać?

Nadejście wiosny to często moment, kiedy zaczynamy dostrzegać, że nasze ciało zmieniło się przez tych kilka zimowych miesięcy. Tu troszkę więcej kilogramów, tam skóra stała się mniej jędrna, możliwe, że pojawił się cellulit? Do tego siedzący tryb życia i praca w domu wcale nie ułatwiają zadania – kondycja zdecydowanie gorsza. Co zatem zrobić, aby wysmuklić ciało przed kolejnym sezonem? O to jakie efekty można osiągnąć dzięki zabiegom w gabinecie zapytaliśmy dr Marcina Wolfingera – specjalistę medycyny estetycznej i regeneracyjnej, specjalistę leczenia bólu, neurologa i mistrza akupunktury z dr Wolfinger Clinic w Krakowie.

Wiosną zatroszcz się o swoje ciało!

Pojawienie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej zimą to naturalna sytuacja. O ile nadmierne kilogramy dość łatwo ukryć pod warstwą ciepłych sweterków, to wiosną staje się to trudne. Z kolei, kiedy zaczynasz gubić kilogramy skóra często staje się wiotka. W gabinecie medycyny estetycznej możesz pozbyć się tych problemów! Wybierz zabiegi, które modelują sylwetkę i ujędrniają skórę – nawet tych najbardziej problematycznych partii ciała. Co wybrać?

Endolift na tłuszczyk i cellulit

Kiedy mało się ruszamy naturalną koleją rzeczy jest pojawienie się dodatkowych kilogramów. Często odkładają się one na takich obszarach ciała jak wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, okolice brzucha, ramion czy kolan. Są to obszary, które trudno wyrzeźbić jedynie za pomocą ćwiczeń lub diety. Aby pozbyć się problemu zdecyduj się na zabieg Endolift. – Jest to terapia, która świetnie sprawdza się w ujędrnianiu, liftingu i usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jest to laserowy zabieg, który daje efekty już po jednej wizycie w gabinecie. Laser podczas zabiegu niszczy miejscowo zgromadzony tłuszcz, jednocześnie stymulując wytwarzanie kolagenu, w efekcie czego skóra staje się napięta i ujędrniona w miejscu wykonywania zabiegu. Pacjenci dostrzegają różnicę od razu po wyjściu z gabinetu i wraz z upływem czasu, efekt zabiegu się jeszcze powiększa – tłumaczy dr Marcin Wolfinger. Jaka jest jeszcze zaleta Endolift? Zabieg ten może przełożyć się na widoczną redukcję cellulitu – dodaje.

Sunekos Body dla ujędrnienia skóry

Jeśli myślisz o ujędrnieniu skóry, możesz również zdecydować się na zabieg Sunekos Body. Co to takiego? – To unikalny preparat do iniekcji, który działa na źródło pojawienia się problemu. Zawiera on opatentowaną formułę HY6AA zawierającą 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina), podawanych na odpowiednią głębokość skóry w celu regeneracji macierzy pozakomórkowej ECM. Sunekos Body sprawia, że fibroblasty obecne w skórze ulegają pobudzeniu do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Staje się ona przez to bardziej napięta, gęsta i sprężysta. Preparat ten świetnie sprawdza się w celu ujędrnienia takich obszarów ciała jak ramiona, uda czy brzuch. Będzie więc doskonałym sposobem na wyeliminowanie wiotkiej i luźnej skóry – opowiada dr Marcin Wolfinger.

Wybieraj świadomie!

Wiosna czai się za rogiem, dlatego wybierz sprawdzone i bezpieczne zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną sylwetką w niedługim czasie. Endolift i Sunekos Body to procedury, które zyskały już rzesze zwolenników. Zapytaj swojego lekarza, dlaczego poleca te zabiegi – efekty mówią same za siebie!