Styl Życia

Co zabrać w podróż z maluszkiem?

Artykuł sponsorowany.

Przyjście maluszka na świat to dla rodziców ogromna radość, lecz i wiele wyzwań, obowiązków oraz obaw. Posiadanie dzieci związane jest ze sporą odpowiedzialnością za ich bezpieczeństwo, rozwój, dobre samopoczucie. Już od pierwszych dni niemowlęcia, kochający rodzic chce ofiarować mu wszystko, co najlepsze – pięknie udekorowany pokój, czyste i delikatne dla skóry ubranka, zabawki, które umożliwią maluszkowi swobodne poznawanie świata.

Choć dla wielu sprawowanie opieki nad noworodkiem może wydawać się trudne, dziecko również potrzebuje odpowiednich warunków, żeby przystosować się do życia poza brzuchem mamy. Jak możemy mu w tym pomóc? W tym celu idealnie sprawdzą się szumiące zabawki Whisbear.

Kreatywne szumiące zabawki Whisbear – w podróży

Bliższa lub dalsza podróż z maluszkiem? Czemu nie! Dzisiejsze możliwości pozwalają zagwarantować niemowlęciu odpowiednie warunki na przykład podczas jazdy samochodem. Co zrobić jednakże, gdy dziecko ma problem z zaśnięciem lub budzi się, kiedy tylko auto z powrotem włączy się w ruch po krótkim postoju na światłach? Zastanówmy się, jak czuł się nasz maluszek w łonie matki. Przede wszystkim było tam spokojnie i cicho, a docierające do niego dźwięki nie były tak ostre jak te, które usłyszeć można na szosie. Jak zagwarantować noworodkowi podobną atmosferę? Kreatywne szumiące zabawki Whisbear, imitujące szum wód płodowych w brzuchu mamy, to doskonała propozycja. Emitując delikatne, przyjemne dla dziecięcych uszu odgłosy, pomogą się wyciszyć i zrelaksować, a przy tym zapewnią dziecku spokojny sen. To sposób, żeby podróż z maluszkiem przebiegła spokojnie, bez zbędnego stresu zarówno dla noworodka, jak i dla rodziców.

Wielofunkcyjne szumiące zabawki Whisbear – do domu

Dzięki odpowiednio przystosowanej zawieszce taką zabawkę powiesić można tak naprawdę wszędzie, gdzie będzie to potrzebne – nad łóżeczkiem, przy samochodowym foteliku. Do wyboru są różnego rodzaju kształty oraz kolory, a szczególnym zainteresowaniem cieszy się przytulanka w formie uroczego ptaszka: https://whisbear.com/pl/sklep/zabawki-do-wozka/szumiacy-ptaszek-whisbird/. Bez wątpienia taka zabawka przyda się w pokoju maluszka. W pierwszym etapie rozwoju jej szum będzie uspokajał i relaksował noworodka, zapewniając mu zdrowy sen, natomiast później, gdy dziecko nauczy się już chwytać przedmioty, posłuży jako pomoc do stymulacji sensorycznej. Co więcej, odpowiednio dobrana estetyka dodatkowo ozdobi przestrzeń.

Wysokiej jakości szumiące zabawki Whisbear – na prezent

Często rodzina i przyjaciele rodziców maluszka myślą nad odpowiednim prezentem dla niego. Artykuły do pielęgnacji, ubranka czy może zabawka? Warto postawić na coś oryginalnego, bezpiecznego i jednocześnie funkcjonalnego. Te cechy posiadają szumiące zabawki Whisbear, które przydadzą się podczas pobytu w domu, jak i w podróży z noworodkiem. Różowy szum, który produkują, niepowtarzalny design i możliwość szerokiego zastosowania to tylko część korzyści posiadania tego typu przytulanki. Warto podarować ją dziecku.